1914 - 2024
V ZJAZD ABSOLWENTÓW

Jedno miejsce - wiele wspomnień

Program

W ramach obchodów jubileuszu 110-lecia istnienia naszej szkoły zaplanowaliśmy wydarzenia sportowe, kulturalne, a także integrujące absolwentów, przyjaciół i uczniów I LO.

Prócz tych dużych wydarzeń, których daty i opisy znajdziecie poniżej, planujemy także mniejsze akcje w realu i oczywiście w Social Mediach. O szczegółach będziemy Was informować.

Zobaczcie co dla Was przygotowujemy:

15.06.2024 – Dzień Sportowy
Planujemy zorganizować kilka, niezależnych imprez sportowych w przestrzeni parku, szkoły i placu miejskiego. Między innymi będą to: wyścigi kajaków na Bugu, gra terenowa, turniej siatkówki. Do udziału zaprosimy aktualnych uczniów i absolwentów Norwida, a także mieszkańców Wyszkowa i okolic, którzy będą mieli ochotę włączyć się w rywalizację i dobrze się przy tym bawić… Jednym słowem będzie się działo. Szczegóły już wkrótce.
21.09.2024 – Koncert Absolwentów
10 lat temu, podczas obchodów 100-lecia wyszkowskiego Liceum, koncert był jednym z największych wydarzeń w ramach obchodów jubileuszu i spotkał się z ogromnie ciepłym przyjęciem publiczności. Był także niezapomnianym przeżyciem dla artystów – absolwentów szkoły. Jesteśmy przekonani, że tym razem będzie podobnie. Mamy świetnych wykonawców i pracujemy nad ambitnym repertuarem. Już niebawem zdradzimy więcej szczegółów.
27.09.2024 – Ognisko Harcerskie
Harcerstwo I LO to długa tradycja, której początki sięgają lat 20-stych ubiegłego wieku i trwają nieprzerwanie aż do dzisiaj. Dla wielu z nas zbiórki, rajdy, drużynowe życie to jedno z silniejszych wspomnień z czasów szkolnych. Nie sposób sobie zatem wyobrazić Zjazdu Absolwentów Norwida bez tradycyjnego, harcerskiego ogniska. Tego się nie da opowiedzieć – to trzeba przeżyć… Zarezerwujcie sobie ten wieczór już dzisiaj, abyśmy mogli wspólnie zasiąść w kręgu, przywołać wspomnienia, po prostu poczuć tę atmosferę.
28.09.2024 – Zjazd i Bal Absolwentów.
10 lat temu w uroczystościach oficjalnych, a potem w wielkim balu wzięło udział ponad 1000 osób. Mamy nadzieję, że tym razem frekwencja będzie równie imponująca. Uroczyste świętowanie rozpoczniemy częścią oficjalną, a wieczorem zaprosimy Was do spotkań w klasach i szampańskiej zabawy. Bal rozpoczniemy oczywiście tradycyjnym polonezem. Zarezerwujcie sobie ten dzień, wysyłajcie zgłoszenia już dzisiaj. Dokładny plan obchodów już wkrótce.